GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas + kopp 9007217
nr 900 7217
Vas + kopp
2 delar, Kina, höjd: 3-9
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 juni 2014
kl 19:32:36
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr